Kuba Wojewódzki brutalnie ocenił Jakimowicza! „Wszyscy czasami bywamy idiotami, ale niektórzy traktują to jako sposób na życie”

Nie od dziś wiadomo, że Jarosław Jakimowicz to obecnie jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim show-biznesie. Swoimi wypowiedziami niejednokrotnie szokował opinię publiczną. O gwiazdorze telewizji publicznej bardzo głośno było także na początku czerwca. Wszystko za sprawą szokującego zdjęcia, jakie opublikował w swoich mediach społecznościowych. Ostro nt. jego zachowania wypowiedział się Kuba Wojewódzki. 

4 czerwca odbył się historyczny marsz w Warszawie. Jego organizatorem był Donald Tusk. To tego dnia Jarosław Jakimowicz dodał na swojego Instagrama kontrowersyjne zdjęcie. Pozował on na nim w koszulce, na której widniał wcześniej wspomniany Tusk oraz Władimir Putin. Przejść obojętnie obok jego zachowania nie mógł Kuba Wojewódzki, który użył piekielnie mocnych słów. „Jarek Jakimowicz pojawił się 4 czerwca w koszulce przedstawiającej zdjęcia uśmiechniętego Putina i Tuska z podpisem ’10 kwietnia 2010′. Wszyscy czasami bywamy idiotami, ale niektórzy traktują to jako sposób na życie” – brutalnie ocenił Jakimowicza.

Czytaj dalej

Źródło: teleshow.wp.pl
Foto: youtube/tvnpl, youtube/Telewizja Republika