Mocny wywiad z Dorotą Wellman. Zmieszała z błotem Pierwszą Damę! „Nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia”

Dorota Wellman udzieliła mocnego wywiadu Magdzie Mołek, w jej autorskim programie „W moim stylu”. Jest on emitowany w internecie – w popularnym serwisie YouTube. Sympatyczna i ceniona dziennikarka odniosła się w nim do kilku głośnych tematów. Największym echem odbiły się natomiast jej słowa o Pierwszej Damie, której nie oszczędziła słów krytyki. 

Magda Mołek prowadzi swój program w serwisie YouTube. Jej kanał śledzi blisko 140 tysięcy internautów. Gościem jej najnowszego odcinka była lubiana przez Polaków dziennikarka, Dorota Wellman. Na pytanie, co by powiedziała Agacie Dudzie, gdyby miała taką możliwość, odpowiedziała w bardzo ostry sposób. „Nie chcę rozmawiać z Agatą Dudą. Nie interesuje mnie co ma do powiedzenia. Jeśli ktoś pełni w państwie taką funkcję, jest pierwszą damą, ma taką możliwość, taką życiową szansę, żeby zrobić wiele dobrych rzeczy i nie wykorzystuje tej sytuacji do tego, by zajmować się istotnymi sprawami kobiet, dzieci, rodzin” – mówiła.

„Żeby nie tylko prezentować się w pięknych sukniach na Dożynkach, tylko żeby zrobić coś naprawdę dobrego dla szkolnictwa, kiedy jest się nauczycielem. Jeżeli nie wykorzystuje się żadnej swojej szansy, tylko pełni funkcje czysto reprezentacyjne, pokazuje się kiedy musi, albo wyjeżdża z biurem podróży ze swoim mężem, to w ogóle mnie nie interesuje, co ma do powiedzenia. Nie dotyczy to jednej opcji politycznej. Zwracam uwagę na to, że wszystkie prezydentowe powinny zabrać się do roboty. Wybierz sobie coś i nie siedź w miejscu, dostając jeszcze za to siedzenie pieniądze” – dodała Wellman.

Czytaj dalej

Źródło: kobieta.pl
Foto: YouTube.com Prezydent.pl, Magazyn Kobieta