Neo-Nówka znów w akcji! Grupa kabareciarzy po obejrzeniu poniedziałkowego wydania „Wiadomości” TVP zapowiedziała kolejny skecz

Słynna grupa kabareciarzy z Neo-Nówki nie przestaje zaskakiwać. Przypomnijmy, że na początku miesiąca ich skecz zatytułowany „Wigilia 2022” zrobił furorę w całej Polsce, będąc przez dłuższy czas numerem 1 na karcie czasu w serwisie YouTube. Bezlitośnie zażartowali oni w nim z rządzących naszym krajem. Tym razem na oficjalnym profilu na Twitterze opublikowali urywek poniedziałkowego wydania „Wiadomości” TVP. 

15 sierpnia obchodziliśmy Święto Wniebowzięcia Świętej Maryi Panny. Wieczorne wydanie „Wiadomości” TVP poprowadziła w tym dniu Danuta Holecka. „Według relacji wielu światków Matka Boża w czasie najbardziej zagorzałych walk dwa razy ukazała się nad polem bitwy. Wzięci do niewoli jeńcy rosyjscy mówili o widzeniu postaci, która broniła im do dostępu Warszawy, wywołując popłoch w szeregach bolszewickiej armii” – przekonywała na antenie. To na te słowa zareagowała na Twitterze Neo-Nówka, która zapowiedziała m.in. nowy skecz. Cały ich wpis możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/kabaretNeoNowka
Foto: commons.wikimedia.org (Autor: Ralf Lotys), Kadr z TVP1