Ostrowska zmiażdżyła TVP! Kurski zapadnie się pod ziemię po usłyszeniu słów piosenkarki

Popularna wokalistka zespołu Lombard, Małgorzata Ostrowska, autorka takich piosenek, jak „Szklana pogoda” czy „Mam dość”, udzieliła wywiadu dla „Plejady”. W sieci pojawiły się jakiś czas temu plotki, jakoby miała ona zając miejsce jurorki w programie „The Voice Senior” nadawanym na antenie TVP. O prawdziwość tych informacji zapytał ją dziennikarz „Plejady”, Michał Misiorek. Niespodziewanie zmiażdżyła ona Telewizję Polską oraz jej prezesa, Jacka Kurskiego.

Swego czasu mówiło się, że będzie pani trenerką w „The Voice Senior”. Rzeczywiście otrzymała pani taką propozycję?” – zapytał Misiorek. „Na szczęście, nie. Na pewno bym jej nie przyjęła” – odpowiedziała stanowczo Ostrowska. Dopytana skąd taka decyzja, stwierdziła: „Od pewnego czasu nie przyjmuję propozycji składanych mi przez TVP. Żadnych. Oni już o tym wiedzą, więc rzadko do mnie dzwonią. Ale czasem zdarzają się zapytania, czy przypadkiem gdzieś bym nie wystąpiła. Moja odpowiedź zawsze brzmi tak samo. Nie podoba mi się linia programowa ani Jedynki, ani Dwójki. Nie jest mi po drodze z panem Kurskim. Telewizja Polska stała się totalną tubą propagandową naszego rządu, a ja nie chcę przykładać do tego swojej ręki„.

Dziennikarz stwierdził wówczas, iż są artyści, którzy występów w TVP nie łączą z polityką. Ostrowska stwierdziła jednak, że każdy, kto występuje w TVP, w jakimś stopniu wspiera rząd. „Chciałabym, żeby tak było, ale tak nie jest. Każdy, kto pojawia się w Telewizji Polskiej, w pewnym sensie wspiera polski rząd. Ja nie mam zamiaru” – powiedziała. Gwiazda wypowiedziała się także o Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który zakończył się trzy dni temu. „Proponowano mi zaśpiewanie w Opolu, ale odmówiłam. Żal jest mi tego festiwalu, ponieważ on był świętem polskiej piosenki. A od kiedy Kurski rządzi telewizją, już nie jest. Ale wierzę, że przyjdzie jeszcze moment, kiedy to się zmieni, festiwal wróci do swojej formy sprzed lat i będzie otwarty dla wszystkich wykonawców, a nie tylko tych, których lubi władza” – oznajmiła.

Czytaj dalej

Foto: youtube/ESKA ROCK, youtube/TVP Info
Źródło: plejada.pl