Owsiak rozpoczął WOŚP z przytupem. Jego słowa biją rekordy popularności w całej Polsce!

Już dziś odbywa się długo wyczekiwany 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji wpis na swoim Facebook’u udostępnił przewodniczący fundacji, Jurek Owsiak. Na zabranie głosu lidera Orkiestry czekała spora liczba Polaków, gdyż bije on rekordy popularności, jeśli chodzi o reakcje internautów. Na ten moment zebrał ich już niemal 22 tysiące! Impreza trwa w najlepsze, a Orkiestra zebrała już niebagatelną kwotę ponad 57 milionów złotych.

I ruszyliśmy
Jak widzieliście studio piękne, a nawet powiem – mega piękne. Zapraszamy do nas. Drzwi otwarte! Możecie tutaj spędzić kilka chwil na radosnym byciu z nami i zobaczeniu jak to wygląda od środka. Uprzedzam – będzie głośno! Ale muzyka na żywo plus nasze prowadzenie, hałasy, okrzyki, nasi goście, czyli na Finał na żywo.
Ukłony dla Bubbla, Nowy Jork, USA, tam już się bawili, tańczyli, grali, wszystko dla orkiestry. Pamiętajcie o tym, że chcemy wygrać z sepsą, chcemy żyć zdrowo w zdrowym świecie. Za moment kolejne wejście.
Aktualnie na koncie 37 226 515 PLN”
– napisał Owsiak. Finał wciąż trwa, a można go oglądać na żywo na kanale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w serwisie YouTube.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Źródło: facebook.com/jerzyowsiak