Pawłowicz się doigrała. Uznany profesor nie zostawił na niej suchej nitki! „Zaburzona psychicznie kobieta zaczepia w medium społecznościowym światową gwiazdę”

25 grudnia w całej Polsce hucznie zrobiło się na temat wpisu byłej posłanki Prawa i Sprawiedliwości, a obecnej sędzi Trybunału Konstytucyjnego, Krystyny Pawłowicz. Odpowiedziała ona bowiem na życzenia, jakie złożył swoim obserwatorom na Twitterze legendarny muzyk Mick Jagger, wokalista The Rolling Stones. „Merry Christmas and Happy Holidays to you all!!” – napisał krótko. Niespodziewanie postanowiła doczepić się do niego wspomniana wcześniej Pawłowicz, wypytując m.in. o to, czy był u spowiedzi. „Merry Christmas …. Czy Pan jest osobą wierzącą w Christmas ? Był Pan u spowiedzi ? A może na Mszy Św.w czasie Święta Christmas?” – napisała w komentarzu pod wpisem wokalisty sędzia TK.

Uznany naukowiec, Dr hab. Marek Migalski za pośrednictwem swojego Facebook’a zabrał głos na temat wybryku sędzi TK i nie gryzł się w język. „Zaburzona psychicznie kobieta zaczepia w medium społecznościowym światową gwiazdę. Smutne. Ale jeszcze smutniejsze jest to, że piszą o tym polskie media. Czy ja – reagując na to – także uczestniczę w tym konkursie ponurych klaunów? Obawiam się, że tak.
Jedyne, co tu jest ciekawe, to stan umysłu polskiej psychoprawicy. Bo ta biedna kobieta zaatakowała Jaggera za użycie słów „Merry Christmas”, a przecież dostałaby podobnego ataku wściekłości, gdyby napisał tylko o „Winter Holidays”, pomijając kontekst chrześcijański. Wariatuńcie
” – napisał.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News, facebook.com/profile.php?id=100063588570351
Źródło: facebook.com/profile.php?id=100063588570351, twitter.com/MickJagger