Posłanka zrobiła pośmiewisko z Kowalskiego na wizji! Nagle wyciągnęła zdjęcie, na którym poseł Solidarnej Polski wręcza kwiaty Tuskowi

Poseł Solidarnej Polski, Janusz Kowalski znany jest z ostrych ataków skierowanych w Donalda Tuska. Nie inaczej było i tym razem w programie „Minęła 20”, który jest emitowany na antenie TVP Info. Dyskusja dotyczyła blokady środków z Krajowego Planu Odbudowy. „Plan eurokratów, a właściwie plan Berlina, jest bardzo prosty. Stworzyć z Polski wielki land, pozbawionego prawa weta. W związku z szantażem eurokratów Donald Tusk byłby osadzony jako proniemiecki premier, który zgodził się na odebranie Polsce reszty suwerenności” – grzmiał. 

Jednym z zaproszonych gości była także posłanka Koalicji Obywatelskiej, Marta Wcisło, która w pewnym momencie nie wytrzymała po słowach Kowalskiego. „A nie wstyd panu brać pieniądze? Bo pan jest teraz w partii rządzącej, tak? Bo Platforma nie dała panu Spółek Skarbu Państwa” – zareagowała. Kiedy poseł Solidarnej Polski próbował się bronić, Wcisło nie zamierzała odpuszczać. „A w ilu Spółkach Skarbu Państwa pan zasiadał w 2019 roku? Ile pan zarobił? 450 tysięcy za jeden rok?!” – dopytywała. „Kiedy pokażecie majątek Donalda Tuska? Ile zarobił w Brukseli?” – atakował Kowalski. Kilka chwil po tym posłanka zrobiła coś, czego raczej mało kto się spodziewał. Wyciągnęła zdjęcie, na którym polityk wręcza kwiaty… Donaldowi Tuskowi. Zresztą zobaczcie sami.

Czytaj dalej

Źródło: natemat.pl
Foto: twitter.com/WcisloMarta, Kadr z TVP Info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *