Powiedział to Zalewskiej prosto w twarz, jej mina mówi wszystko! „Proszę nie unosić brwi, tylko proszę się zmierzyć z brutalną rzeczywistością”

W ostatnim wydaniu programu 6. Dzień Tygodnia, który emitowany jest na antenie Radia Zet dyskutowano o bieżącej sytuacji politycznej w kraju. Gośćmi Andrzeja Stankiewicza byli: Krzysztof Gawkowski, Marcin Kierwiński, Urszula Pasławska, Anna Zalewska oraz Krzysztof Bosak. W pewnym momencie do ostrej wymiany zdań doszło pomiędzy europosłanką z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, a politykiem Konfederacji.

Na TikToku viralem staje się nagranie z udziałem Krzysztofa Bosaka, który postanowił uderzyć w Annę Zalewską. Na wizji dyskutowano o propozycji, jaką Polsce zaoferowały Niemcy ws. przekazania swoich baterii Patriot. „Proszę nie unosić brwi, tylko proszę zmierzyć się z przykrą, brutalną rzeczywistością. Polski rząd pod waszym przewodnictwem nie jest poważnie traktowany” – mówił polityk konfederacji podczas programu, odnosząc się do wcześniejszych słów europosłanki. Nagranie z całej sytuacji możecie zobaczyć poniżej.

@wolnoscslowa2.0 #WolnośćSłowa #KrzysztofBosak #Polityka #Polska #tiktokpolska ♬ dźwięk oryginalny – Wolność Słowa 2.0

Czytaj dalej

Źródło: tiktok.com/@wolnoscslowa2.0
Foto: YouTube.com Radio ZET