Radomir Wit pozamiatał, jego słowa to absolutny hit. „Jedyne, co łączy TVP i Polskie Radio z mediami, to fakt, że docierają tam woda, prąd i gaz.”

Radomir Wit bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej lubianych dziennikarzy TVN24.Słynie on ze swojej nieustępliwości, media społecznościowe niejednokrotnie obiegały nagrania, gdzie zadawał on znanym osobom niewygodne pytania. Wit niejednokrotnie żartował też z konkurencyjnej stacji, czy też jej dziennikarzy. Na podobny ruch zdecydował się także dziś, umieszczając na swoim Twitterze wpis, w którym nie tylko oberwało się TVP. 

Redaktor TVN24 nie stroni od żartów z rządzących naszym krajem osób, czy z Telewizji Polskiej, która zdaniem wielu osób niezbyt obiektywnie pokazuje obecną sytuację w kraju. Radomir Wit także tym razem postanowił wytknąć to konkurencyjnej stacji. Co więcej, na swój celownik obrał także Polskie Radio. Na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, który obserwuje już ponad blisko 105 tysięcy internautów, opublikował wpis, który odbił się szerokim echem. Polubiło go bowiem ten moment ponad 5 tysięcy osób, nie brakuje także komentarzy. Cały jego wpis możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/RadomirWit/
Foto: Wikimedia Commons (Autor: Adrian Grycuk)