Roman Giertych bezlitosny dla Kaczyńskiego: „Drogi Jarku, czy ty wiesz że ty jeszcze żyjesz tylko dzięki „paradoksowi Tuska”?”

Mecenas Roman Giertych znany jest tego, że nie ukrywa swojej antypatii do rządów Prawa i Sprawiedliwości. Niejednokrotnie w bardzo ostry sposób komentował podejmowane przez nich decyzje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem na swój celownik obrał prezesa partii, Jarosława Kaczyńskiego. W swoim wpisie na Twitterze nie zostawił na nim suchej nitki, mimo że dodał go nieco ponad 2 godziny temu, to polubiło go już ponad tysiąc internautów.

Roman Giertych obecną sytuację polityczną w kraju komentuje między innymi za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na portalu Twitter. Nie inaczej było tym razem, kiedy opublikował wpis skierowany do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. „Drogi Jarku, czy ty wiesz że ty jeszcze żyjesz tylko dzięki „paradoksowi Tuska”? Już dawno nikt na świecie nie chciałby wam pożyczać pieniędzy, gdyby nie to, że inwestorzy uznają za bardzo prawdopodobne, że po tobie przyjdzie Tusk i długi spłaci” – napisał w szokujący sposób. Możecie jego wpis zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/GiertychRoman
Foto: YouTube.com Rzeczpospolita TV, TVP Info screen