Rusin szybko naprostowała Ogórek. Odpowiedziała na jej złośliwe słowa w bezlitosny sposób

Magdalena Ogórek podczas konferencji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej rozmawiała z Michałem Dziedzicem z portalu pudelek.pl. W złośliwy sposób wypowiedziała się w nim Kindze Rusin. Zaapelowała do niej m.in. o „powściąganie emocji”. Była prowadząca „Dzień dobry TVN” nie mogła przejść obojętnie obok słów swojej koleżanki po fachu, ostro odpowiadając jej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Ogórek, chorągiewka, która stała się twarzą TVPiS, najbardziej zeszmaconej, hejterskiej instytucji medialnej w służbie władzy, apeluje do mnie o „powściąganie emocji”.
Apeluje więc do mnie, do nas, żebyśmy spokojnie i beztrosko, z popcornem w dłoni, akceptowali szambo płynące z TVP, publicznej instytucji ukradzionej przez pisowski rząd, żebyśmy przymknęli oko na to, co jej horda wyrabia z naszym krajem. Niedoczekanie!
Obóz Ogórek, Jakimowicza, Kurskiego na naszych oczach, rozkrada i niszczy Polskę! Doprowadził nas do narodowej, finansowej i ekologicznej katastrofy!
„Ogórki”, „Jakimowicze” i Kurski są dla nas, większości Polaków, symbolami hańby, twarzami kurwizji, kłamiącej i jątrzącej non-stop, szczującej na ludzi, wpychającej nam chamską propagandę i słono opłacanej z naszych podatków, telewizji będącej narzędziem ludzi, którzy dokonali zamachu na polską konstytucję, niezależne sądy i trybunały, na wolność polskich kobiet i edukację naszych dzieci” – czytamy na jej Facebooku.

„Pytania o współpracę z tymi ludźmi, pisanie o ich strojach, „minkach” czy jakichkolwiek wypowiedziach uważam za odrażające. Dawanie im przestrzeni do ocieplania obrzydliwego, zeszmaconego wizerunku to jakieś nieporozumienie! Oni powinni zniknąć z przestrzeni publicznej, bo i tak już wystarczająco dużo jej sobie zawłaszczyli! Ogórek jest częścią czegoś wyjątkowo odrażającego. Wszystko co do tej pory o niej powiedziałam, podtrzymuję. I nie, nie pozwała mnie – bo wie, że mówię prawdę. Do wszystkich ludzi reżimu: zachowajcie prośby o powściągliwość dla sądów – na czas mów końcowych w waszych procesach. Do nas tych próśb nie kierujcie. Bo my wam tego, co robicie nie zapomnimy” – zakończyła.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/kingarusin
Foto: YouTube.com Muzeum Powstania Warszawskiego, przeAmbitniPL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *