Sieć obiega wideo, na którym Holecka dziękuje Owsiakowi w TVP za uratowanie jej synka. Nagranie robi furorę w całym kraju!

Wczoraj odbył się długo wyczekiwany 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który okazał się sporym sukcesem. Nie da się jednak ukryć, iż Telewizji Polskiej z jakichś powodów od kilku lat nie jest po drodze z WOŚP i Jurkiem Owsiakiem. Przypomnijmy, w ostatnich latach w materiałach telewizji m.in. zamazywane były charakterystyczne serduszka WOŚP, a wczoraj na materiał o zbiórce poświęcono zaledwie 13 sekund. „Tygodnik NIE” wykopał jednak nagranie, na którym dziennikarka Danuta Holecka dziękuje na antenie TVP Jerzemu Owsiakowi za pomoc.

Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo wstawiacie urządzenia i do rezonansu, i do tomografii. Mój synek sam korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze wyposażonego, waszego. To był też z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i za to również bardzo dziękuję” – mówiła Holecka, co Jurek Owsiak skwitował krótko: „Cieszę się bardzo„. „Uratowaliście wiele ludzkich istnień. Dzięki temu, że mogła być dobra i szybka diagnoza. Dzięki temu, że mógł być właśnie dobry inkubator czy pompa insulinowa prawda? To chyba musi być ogromna satysfakcja” – dodała dziennikarka. Całe nagranie udostępnione przez „Tygodnik NIE” na Twitterze można obejrzeć poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet Rano, TVP/screen
Źródło: twitter.com/TygodnikNIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *