Skandal! Kolejna firma upadła przez politykę PiS? „Dostaliśmy rachunek za prąd, który nie wynosił jak zwykle 4000-5000 zł, a 21000 zł”

Nie da się ukryć, że inflacja i drożyzna dała mocno po kościach Polakom. Partii rządzącej, Prawu i Sprawiedliwości znaczna część społeczeństwa zarzuca nieudolną walkę z jej skutkami i niewystarczającą pomocą Polakom. W związku z dużymi opłatami upadło wiele przedsiębiorstw. Niektóre z nich informują o zakończeniu działalności w swoich mediach społecznościowych. Tak zrobił rzeszowski Burger Store. Szefowie lokalu wydali oświadczenie, z którego dowiadujemy się, iż lokal zamknięty zostanie tuż przed swoimi 9 urodzinami w związku z ogromnym wzrostem rachunku za prąd. W tekście zawarto słynne 8 gwiazdek, sugerując, iż jest to wina partii rządzącej.

Dziewiątych urodzin nie będzie!
***** ***
Dziękujemy za to, że prawie 9 lat byliście z nami ale dzisiaj jest ostatni dzień kiedy możecie nas odwiedzić.
Kilka dni temu dostaliśmy rachunek za prąd, który nie wynosił jak zwykle 4000-5000 zł, a 21000 zł i niestety nie był to błąd.
Dlatego dzisiaj wieczorem gasimy światło i się z Wami żegnamy.
Nasz lokal od jutra będzie do wynajęcia. Jeżeli masz na niego jakiś pomysł to dzwoń
602 326 013
” – czytamy w oświadczeniu lokalu. Warto dodać, że burgerownia otrzymała ogromne wsparcie internautów. Na wpis zareagowało na ten moment niemal 2 tysiące internautów, a wielu z nich także winą obarcza PiS.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVP Info
Źródło: facebook.com/BurgerStore.rz