Tak z Jakimowicza nie zakpił jeszcze nikt! Cezary Tomczyk: „Pomyślcie, jakim trzeba być nikim, żeby nawet TVP Cię wywaliło”

Gwiazdor TVP Jarosław Jakimowicz przechodzi ostatnio bardzo ciężkie chwile. Jego skandaliczne wypowiedzi czy wpisy coraz częściej spotykają się z poważnymi konsekwencjami. Niedawno informowaliśmy o tym, że były aktor stracił pracę w „Pytaniu na śniadanie”, czyli jednym z najpopularniejszych programów TVP. Jak się okazuje, władze telewizji na tym nie zaprzestały. Teraz został zawieszony w kolejnych programach.

W ostatnich miesiącach Jarosław Jakimowicz współprowadził popularny program „W kontrze”, który emitowany jest w TVP Info. W weekend zgodnie z doniesieniami mediów, zastąpiła go Anna Popek. Były aktor mówił, że został „zawieszony”, innego zdania natomiast jest natomiast Telewizyjna Agencja Informacyjna. „To definitywne” – miało poinformować TAI. Teraz Jakimowicz dostał kolejny cios. „Telewizyjna Agencja Informacyjna zdecydowała o zawieszeniu Jarosława Jakimowicza we wszystkich programach produkowanych przez TAI” – czytamy na portalu gazeta.pl. Wbić szpilę byłemu aktorowi postanowił Cezary Tomczyk. Był dla niego bezlitosny.

Czytaj dalej

Źródło: Twitter.com, wiadomosci.gazeta.pl
Foto: Wikimedia Commons (Autor: Maks Ciszkowski), YouTube.com TVP Info