To jest nokaut! Giertych odpowiada dziennikarzom TVP, którzy go szukają. „Jak już was wywalą z TVP, to wszyscy o Was zapomną, a ja nie…”

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których to dziennikarze TVP poszukiwali Romana Giertycha. Na reakcję mecenasa nie musieli jednak zbyt długo czekać, bo ten odpowiedział im za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze. Skierował on do nich słowa, które nie na pewno nie przypadną im do gustu. Jego wpis odbił się szerokim echem w całym internecie.

Dziennikarze telewizji publicznej biegali ostatnio po Sejmie w poszukiwaniu Romana Giertycha. Miało to miejsce po tym, jak wręczono zaświadczenia o wyborze na posłów. Przypomnijmy, że mecenas należy do grona osób, którym udało dostać się do Sejmu, jednak na uroczystości się nie pojawił. „Zaniepokoiło” to dziennikarzy TVP, którzy postanowili wypytać o Giertycha polityków Platformy Obywatelskiej. „Rozmawiam tylko z dziennikarzami, więc z panem nie będę rozmawiać” – odpowiedziała jednemu z nich Katarzyna Lubnauer. Sam mecenas odpowiedział im za pośrednictwem Twittera, jego wpis możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/GiertychRoman
Foto: youtube/Tomasz Lis, Twitter.com