Trzaskowski wybuchnął śmiechem po pytaniu dziennikarki TVP. Jego odpowiedź hitem sieci!

Granice absurdu Telewizji Polskiej zostały przekroczone. Tym razem na cel obrała sobie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który nie ma łatwo wśród prawicowych mediów. TVP niejednokrotnie zadawała mu kuriozalne pytania o m.in. komunię jego dziecka lub kupowanie dżemu z buraka, mając na celu oczywiste uderzenie w jego wizerunek. Tym razem miało być podobnie, ale to Trzaskowski wyszedł obronną ręką. 

Tym razem dziennikarka stacji zapytała Trzaskowskiego o to, dlaczego nie wyszedł w odpowiedniej kolejności z budynku TVP po debacie. „Ja chciałam zapytać o wczorajszą debatę. O jej końcówkę. Była losowana kolejność wychodzenia, jednak Pan opuścił w nieprawidłowej kolejności budynek TVP, nie zatrzymując się na ściance do udzielania wywiadów. Dlaczego?” – zapytała Magdalena Włodarczyk z TVP Info. Kandydat na urząd prezydenta wybuchnął śmiechem. „Proszę państwa, no naprawdę… Państwo mi zadajecie pytania o to, kto, w jakiej kolejności opuścił telewizję publiczną, podczas gdy podczas tej debaty, zamiast dyskutować o tym, co jest najważniejsze dla Polek i Polaków: czyli kwestii służby zdrowia, kwestii bezpieczeństwa, kwestii walki o każde miejsce pracy, pytaliście mnie państwo o to, kiedy wprowadzimy euro.” – powiedział Trzaskowski.

I dzisiaj próbujecie mnie pytać, dlaczego nie staję na ściance TVP, gdzie zorganizowaliście 20-minutowy wywiad dla pana prezydenta, a zamiast zadawać konkretne pytania na debacie, skoncentrowaliście się na tematach, które dzisiaj nie nurtują Polek i Polaków. I pytacie mnie, czy ja mam 40 minut czekać, czy ktoś mnie wypuści z telewizji publicznej, czy nie. No naprawdę granice absurdu, jeżeli chodzi o to, w jaki sposób była zorganizowana ta debata, no naprawdę zostały przekroczone. To coś nieprawdopodobnego. Drodzy państwo, jeszcze raz. Telewizja dzisiaj pyta po debacie kto, w jakiej kolejności opuszczał budynek i ile czasu poświęcił reporterom TVP. To jest coś absolutnie nieprawdopodobnego, naprawdę” – dodał.

Czytaj dalej

Foto: youtube/naTemat.pl
Źródło: naTemat.pl