Wkroczył na antenę Polsatu i jednym zdaniem zmiażdżył PiS! Nagranie z udziałem tego mężczyzny szybko stało się hitem sieci

Polsat News tej relacji na żywo z zakopiańskich Krupówek z pewnością nie zaliczy do udanych. Wszystko za sprawą mężczyzny, który wkroczył na antenę i używając niecenzuralnych słów podsumował Prawo i Sprawiedliwość. Nagranie w samym serwisie YouTube obejrzało już ponad 20 tysięcy osób. Zrobiło ono również niemały szum w mobilnej aplikacji internetowej TikTok, która jest popularna wśród młodzieży.

To miała być relacja jak każda inna. Przerwał ją jednak mężczyzna, który wyłonił się zza pleców dziennikarki Polsat News. Po chwili z jego ust padły bardzo ostre słowa, które skierował pod adresem partii rządzącej. „Ja chciałem tylko powiedzieć, że je*** PiS, dziękuje” – mogliśmy usłyszeć. Po wypowiedzeniu tego zdania mężczyzna udał się w swoim kierunku. Program nadawany był na żywo, więc Polsat nie był w stanie w żaden sposób zareagować. Nagranie, które możecie zobaczyć poniżej szybko stało się hitem sieci. Jestem tu przed 3 milionami wyświetleń – napisał w prześmiewczy sposób w komentarzu jeden z internautów.

Czytaj dalej

Źródło: natemat.pl, Polsat News
Foto: Polsat News screen, YouTube.com myszczur