Wściekła Polka nokautuje Kaczyńskiego! “Posłuchaj kacza łachudro, bezdzietny, niepracujący leniu”

Na Facebooku bardzo ostry wpis opublikowała Pani Ewa, która nie szczędziła gorzkich słów prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu. Posłuchaj kacza łachudro Bezdzietny, niepracujący opierzony leniu mam dość ! Nie będę robić na twój elektorat, nie będę utrzymywać tabunów Karyn i Sebów łącznie z dzieciakami które narobią by mieć dolce vita na koszt uczciwych pracowitych ludzi. Dość – pisze wściekła Polka. 

Do wszystkiego w życiu dochodziliśmy sami pracą, nie wyciągałam ręki po kasę zarobioną przez innych bo to ma nazwę to PASOŻYTNICTWO.
Uczciwie po kolei się dorabialiśmy, wychowaliśmy dziecko sami na własny rachunek, bez plusów bez wyciągania leniwego łapska po państwowe.
Tak doszliśmy do pierwszego mieszkania, samochodu … itp.
Braliśmy kredyty które należało spłacić, robiliśmy to. Dziś z dumą możemy powiedzieć mamy to na co zapracowaliśmy.
Nie pozwolę okradać siebie i innych ciężko pracujących na chleb przez bandę oszustów hodującą sobie elektorat złożony z nierobów żyjących na koszt państwa czyli tych pracujących.
Karyny i Seby niech podwiną rękawy i zasuwają do pracy by utrzymać dzieci. Dzieci niech mają z miłości i na własny rachunek – dodaje. Cały jej wpis możecie przeczytać poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: Facebook Ewa Pudelska
Foto: YouTube.com Gazeta.pl screen