Zaatakował TVN, Piasecki nie wytrzymał. Jego riposta nadeszła błyskawicznie!

Do potężnej awantury doszło podczas ostatniego wydania autorskiego programu dziennikarza TVN Konrada Piaseckiego „Rozmowy Piaseckiego”. Gościem w tym odcinku był Michał Soboń, z którym wdał się on w mocną wymianę słowną. Zapytał swojego gościa o temat aborcji, który po śmierci Doroty z Bochni spowodowanej przez wstrząs septyczny, ponownie znajduje się na ustach wszystkich Polaków. Gość zarzucił TVN manipulację.

Na koniec chciałbym zapytać o aborcję. Słyszał pan wczoraj wypowiedź prezesa o aborcji? Podobał się panu ten ton? Czy podoba się panu sposób, w jaki prezes PiS mówi o tragedii kobiet, które umierają w szpitalach, bo lekarze nie dokonują na czas aborcji?” – zapytał Piasecki. Jego rozmówca stwierdził, że „nie rozumie”, wtedy dziennikarz skonkretyzował pytanie. „Czy podoba się panu sposób, w jaki prezes PiS mówi o tragedii kobiet, które umierają w szpitalach, bo lekarze nie dokonują na czas aborcji?” – zapytał ponownie. „Nie podoba mi się sposób, w jaki pan premier jest zatrzymany w Sejmie, ale pan premier precyzyjnie opowiedział, jak kłamiecie bezczelnie w tej sprawie, próbując manipulować rzeczywistością” – usłyszał w odpowiedzi.

Zarzutu o kłamstwo nie mógł mu popuścić Piasecki, który ewidentnie uznał, iż miarka się przebrała. „Sformułowanie o kłamstwie, uważam za kompletną pańską bezczelność. W ten sposób nie będę z panem rozmawiał” – powiedział. „Od dwóch lat jest nowelizacja, która mogłaby uchronić kobiety przed śmiercią. A pan nie zajął się nią nawet przez sekundę. I to jest bezczelność Prawa i Sprawiedliwości” – odparł, po czym zakończył program.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/ng.lodzkie
Źródło: natemat.pl