Żebrowski pokazał mu, gdzie jego miejsce. Aktor odpowiedział na jego słowa na antenie TVP! „To jest po prostu cham, młot i prostak”

Michała Żebrowskiego z całą pewnością nie trzeba przedstawiać szerszej publice. Jest to oczywiście ceniony aktor, który grał w takich produkcjach, jak: „Ogniem i mieczem”, „Pan Tadeusz” czy też popularnym serialu „Na dobre i na złe”. Przez dekady swojej pracy aktorskiej zdobywał sobie serca Polaków. Żebrowski stale komunikuje się ze swoimi fanami na portalach społecznościowych, gdzie oprócz informowania o swoich nadchodzących produkcjach, nierzadko wypowiada się również na tematy dręczące w danym momencie społeczeństwo.

Tym razem również nie stronił od swojego komentarza. Aktor wystąpił w roli gościa w programie Marka Czyża „Bez retuszu”, nadawanym na antenie TVP Info. Jedna część jego występu zrobiła największą furorę w sieci. W pewnym momencie rozmowa przeszła na temat obecności symboli religijnych w ratuszu w Warszawie. Odniósł się on do słów Przemysława Czarnka, który w jednym z programów nawał Roberta Biedronia „zdegenerowanym człowiekiem”, bo ten poparł pomysł ich usunięcia. Żebrowski skomentował jego słowa w piekielnie ostrym stylu. „Mam świadomość tego, jaką reprezentuje grupę i wrażliwość społeczną. To jest po prostu cham, młot i prostak” – powiedział aktor. Jego szerszą wypowiedź na temat obecnej sytuacji obejrzeć można poniżej.


Foto: youtube/PrzeAmbitniPL, youtube/Kanał Zero
Źródło: twitter.com/pr4sky