Ziobro znokautowany jednym zdaniem. Kwaśniewski zmiażdżył go na antenie TVN!

Były prezydent naszego kraju, Aleksander Kwaśniewski był gościem w programie „Kropka nad i” na antenie stacji TVN24. Udał się tam, aby wesprzeć opozycję w walce z rządami Prawa i Sprawiedliwości. Podczas rozmowy z prowadzącą program, Moniką Olejnik wypowiedział się szerzej o Ministrze Sprawiedliwości, Zbigniewie Ziobro. Jego słowa na długo zostaną w pamięci widzów.

Wszystkie awanse w stosunku do Zbigniewa Ziobry świadczą o tym, że jego pozycja dalece wykracza poza jego wpływy polityczne, dalece wykracza poza jego kompetencje i jego umiejętność uwodzenia wyborców. Pewnie jest związana z wiedzą tajemną, którą Ziobro ma, a która jest na tyle istotna dla PiS, że nie warto ryzykować” – powiedział były prezydent naszego kraju. Odniósł się do słów profesora Adama Strzembosza, który zaapelował o dymisję Zbigniewa Ziobro.

Profesor Strzembosz ma szczególny tytuł, bo jest to ten niezłomny sędzia okresu peerelowskiego, który został pierwszym prezesem Sądu Najwyższego w okresie przełomu, który zna środowisko sędziowskie. Dzisiaj, wszystko powinniśmy upraszczać a wnioski powinny być jasne: nie ma powodów, żeby mieć złudzenia w stosunku do Prawa i Sprawiedliwości. Myślę, że profesor Strzembosz ciągle te złudzenia ma, skoro występuje z takim apelem, ale wyborcy tych złudzeń powinni się pozbyć” – dodał Aleksander Kwaśniewski.

Czytaj dalej

Foto: YouTube.com Kabaret Czwarta Fala, Polskie Radio screen
Źródło: tvn24.pl