Znany polski muzyk zmiażdżył gwiazdy występujące w TVP. Był dla nich bezlitosny, jego wpis odbił się szerokim echem w sieci!

Popularny wokalista, Krzysztof Skiba 14 stycznia udostępnił na Instagramie – o czym już informowaliśmy – obszerny wpis z okazji 4. rocznicy śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, który prywatnie był jego kolegą. Wypowiedział się w nim w ostrych słowach na temat TVP. Jak się okazuje, na swoim Facebook’u zamieścił dłuższą wersję tego wpisu. Dodał on bowiem akapit, w którym krytykuje artystów występujących w programach i wydarzeniach organizowanych przez Telewizję Polską.

Gdy widzę swoich kolegów artystów jak śpiewają na imprezach TVP, za te marne przecież wysokie honoraria, tak jakby się nic nie stało, tak jakby wszystko było fajnie i w porządku, to zawsze przypominam sobie wyrok sądu w Gdańsku, który przyznał mi rację, że TVP jest moralnie odpowiedzialna za morderstwo na Adamowiczu.
Dajecie więc Koleżanki i Koledzy swój talent i twarz na podłą służbę Potworowi. No tak, ale rachunki za światło, ko**inę i nowe audi trzeba płacić. Ci co pamiętają też wam wystawią kiedyś rachunki. Mam taką nadzieję
” – napisał wokalista. Cały wpis Skiby można przeczytać poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Telewizja – ATV sp. z o.o.
Źródło: facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage