Brązowa medalistka HME stanowczo reaguje na gratulacje od Orlenu. „Prosiłabym o niełączenie więcej mojego wizerunku z Orlen Team”

W dniach 2-5 marca w tureckim Stambule odbyły się halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Reprezentanci naszego kraju zdobyli w sumie 7. medali. Srebrne wywalczyli: Jakub Szymański, Piotr Lisek, Ewa Swoboda oraz Adrianna Sułek. Brązowe natomiast Anna Kiełbasińska, Sofia Ennaoui oraz nasza kobieca sztafeta (4×400 metrów), w której skład wchodziły: Anna Kiełbasińska, Marika Popowicz-Drapała, Anna Pałys, a także Alicja Wrona-Kutrzepa. 

Gratulacje Sofii Ennaoui, która zdobyła brąz w biegu na 1500 metrów, złożył Orlen Team. „Srebrny piątek, brązowa sobota Biało-Czerwonych na ME w Stambule. Najpierw Sofia Ennaoui na dystansie 1500 metrów, potem Anna Kiełbasińska w biegu na 400 metrów 👏” – napisano na Facebooku. Ku zaskoczeniu wszystkich odpowiedziała na niego polska biegaczka. „Dzień dobry, bardzo dziękuję za gratulacje, ale prosiłabym o niełączenie więcej mojego wizerunku z ORLEN Team z powodu zakończenia naszej współpracy pod koniec poprzedniego roku. Z tego co się orientuję obecnie należę do teamów: AZS UMCS Lublin, PKO Bank Polski Biegajmy Razem, Nike i oczywiście teamu mojego trenera Wojciecha Szymaniaka 😜 pozdrawiam!” – napisała Ennaoui.

Posłanka zrobiła pośmiewisko z Kowalskiego na wizji! Wyciągnęła zdjęcie, na którym poseł Solidarnej Polski…

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/orlenteam/
Foto: YouTube.com polishathletics pzla