Dantejskie sceny w siedzibie PiS! Mężczyzna wtargnął na teren budynku, wołał Kaczyńskiego i groził śmiercią ochroniarzowi [WIDEO]

Dzisiaj po południu w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie doszło do dantejskich scen. „Wiadomości” TVP udostępniły nagranie ze środka budynku, kiedy to mężczyzna domagał się wizyty z prezesem partii, Jarosławem Kaczyńskim. „Po godz. 15 dotarła do nas informacja, że młody mężczyzna wszedł do budynku przy ul. Nowogrodzkiej 84/86. Mężczyzna zaczął grozić ochroniarzowi obiektu. Ochrona budynku poprosiła o pomoc funkcjonariuszy. Po kilku minutach policjanci zatrzymali sprawcę. Jak się okazało, to 20-letni mężczyzna” – przekazał sierż. szt. Jakub Pacyniak.

Ja do Kaczyńskiego, on wie, o co chodzi. Ja do Kaczyńskiego” – mówił napastnik. W tym samym momencie mężczyzna pracujący w biurze zamknął przed nim drzwi i pytał sarkastycznie, kto to jest Kaczyński. „Człowiek, do którego idę i on wie, że do niego idę. Pan nie wie, o co chodzi” – mówił napastnik. Pracownik ochrony siedziby PiS skrytykował jego zachowanie, co tylko rozwścieczyło agresora. „Jak Pan nie otworzy drzwi, to je wybiję i pana zab**ę. Chcesz zobaczyć? Chcesz się ku***wa zmierzyć? Wołaj Kaczyńskiego” – mówił, lecz ochroniarz rzucił w jego kierunku, że jest niepoważny. „Jestem najbardziej poważnym człowiekiem na świecie, a ty zaraz będziesz martwy” – usłyszał w odpowiedzi, po czym agresor uderzył w drzwi. Ochroniarz uznał, iż miarka się przelała i doszło do konfrontacji fizycznej. Całe zajście można obejrzeć na nagraniu poniżej.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/WiadomosciTVP
Źródło: twitter.com/WiadomosciTVP, natemat.pl