Dawid Kubacki wrócił do kraju po sukcesie w TCS. Dodał zdjęcie z nowonarodzoną córką

Dawid Kubacki to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych sportowców w naszym kraju. Przesympatyczny skoczek zalicza ostatnio naprawdę sporo sukcesów. Jednym z nich jest zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Wygrał go Norweg, Halvor Egner Granerud. Na pochwały zasługuje także postawa innych naszych reprezentantów, Piotra Żyły i Kamila Stocha, którzy zajęli kolejno 4 i 5 miejsce.

Co ciekawe skoczek z Nowego Targu po raz trzeci stanął na podium klasyfikacji generalnej turnieju. Ba, raz go wygrał, miało to miejsce w sezonie 2019/2020, rok później zajął natomiast trzecie miejsce. Wczoraj, w Święto Trzech Króli odbyły się ostatnie zawody tegorocznego TCS, w austriackim Bischofshofen. Kilka godzin przed nim w mediach pojawiła się radosna nowina, o tym, że jego żona Marta urodziła drugą córkę. Dziś po powrocie do kraju, reprezentant Polski w swoich mediach społecznościowych opublikował z nią zdjęcie. „Miło cię poznać” – taki dodał opis. Możecie je zobaczyć poniżej.