Donald Tusk zwrócił się do młodych Polaków. Ważny apel lidera PO robi furorę w całej Polsce! „Bardzo na Was liczę”

Były premier Polski, a obecny przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk podczas spotkań z wyborcami nigdy nie ukrywa, iż pokłada wielkie nadzieje w młodych Polakach, jeśli chodzi o przyszłość naszego kraju. Świadczy o tym też wpis na jego Facebook’owym profilu, gdzie przywołał wypowiedź z jednego ze swoich wystąpień we Wrocławiu na „Meet Up Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej”. Zwrócił się on w nim wprost do nich. Słowa lidera opozycji zrobiły furorę i na ten moment post ma już ponad 5,5 tysięcy polubień.

Zwracam się dziś szczególnie do młodych ludzi, nie tylko tych obecnych tutaj, na spotkaniu we Wrocławiu. Pomimo ciemnych i zimnych rządów, nigdy nie opuszczajcie rąk, nie pomyślcie nawet przez chwilę, że jesteście na Polskę źli. To od nas zależy czy Polacy będą się w niej czuli tak, jak powinni. Jeśli naprawdę kochamy Polskę, to zróbmy wszystko, żeby ona znowu stała się domem dla nas wszystkich. Ja kocham ją bez pamięci.
Po średniowieczu jest odrodzenie. To Wy jesteście gwarancją odrodzenia. Wszystko jest w naszych, a przede wszystkim w Waszych rękach. Polska musi być nie tylko jasna i ciepła, ale polska polityka musi być także młoda. Bardzo na Was liczę
” – mówił Tusk.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/donaldtusk
Źródło: facebook.com/donaldtusk