Giertych odpalił bombę i podbił sieć listem do Kaczyńskiego. Ekspresowo zebrał ponad 10 tysięcy reakcji Polaków!

Popularny mecenas Roman Giertych za pośrednictwem swojego Facebook’a udostępnił list otwarty skierowany wprost do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Giertych wypowiedział się na temat trasy po Polsce, którą organizuje szef partii rządzącej. Na jego wpis na ten moment zareagowało już ponad 10 tysięcy internautów, co czyni go absolutnym hitem sieci! „List do Jarka! Drogi Kuzynie! Brawo, brawo, brawo! Tak trzymaj. Zastanawiałem się przez moment o co ci chodzi z tym objazdem po kraju, ale widzę rękę prawdziwego prawniczego wirtuoza. Ktoś kto wymyślił ci publiczną prezentację demencji, sklerozy, paranoi i mitomanii musiał znać się na adwokackim fachu jak mało kto” – rozpoczął mecenas.

Jako praktykujący ten zawód od ćwierć wieku chylę czoła przed mistrzowskim sztychem. Gdy wydawało się, że już nic nie uchroni cię przed długoletnią odsiadką ten twój mistrzowski doradca powiedział: jest jeszcze jedna szansa – musisz sprawić, aby uwierzyli, że nie odpowiadasz za swe czyny, boś zwyczajny czubek.
Ty, z tym swoim przenikliwym intelektem dostrzegłeś tę szansę i z żelazną konsekwencją ją wykorzystujesz. Wiesz, że wielu pójdzie siedzieć, ale ten utrzyma się u steru partii, kto siedzieć nie będzie. A rzucają się te delfiny na sukcesję! Widać to każdego dnia. Tak jak inni dali się nabrać, żeś zwariował i mimo, że jeszcze się trochę boją, to już po cichu skradają się aby ci głowę uciąć tzn. wyrzucić z szefa partii. Niedoczekanie! Oni pójdą prosto do cel, a ty spokojnie ocalejesz jako niepoczytalny. To w twoim elektoracie ci przecież nie zaszkodzi. Najbardziej podobał mi się fragment o tym, żeś najmądrzejszy. Jaki to klasyczny numer na mitomana! Boże, ile komentarzy prześmiewczych ta głupia opozycja napisała. A ty każdy taki komentarz zbierasz do sądu jako dowód, że wszyscy uznali cię za niepoczytalnego. I krok po kroku budujesz linię obrony przez którą nikt się nie przebije. Albo ten Orzeł Biały dla szarlatana smoleńskiego. Plują, wyzywają i szydzą za to, a ty konsekwentnie budujesz kwity na paranoika.
Albo te twoje wściekłe ataki na Niemcy, Unię i Tuska. Że niby cię oszukują, niszczą i próbują zawłaszczyć. Toż to klasyczna mania prześladowcza mówią psychiatrzy, a ty po każdym wystąpieniu zacierasz ręce. Brawo Jarku! Zobaczyłeś swoją szansę i konsekwentnie ją wykorzystujesz. Pracuj dalej, a w godzinie próby nikt nie zwątpi żeś świr.
Twój życzliwy kuzyn,
Romek
PS Świr-przestępca, jeśli jest niebezpieczny, to siedzi w szpitalu zamkniętym, a zwyczajny świr idzie do zwyczajnej celi. Zobaczymy co sąd powie
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: TVP Info/screen, youtube/tvnpl
Źródło: facebook.com/profile.php?id=100050478939975