Dorota Wellman zakpiła z Nowogrodzkiej w Sopocie. Jednym zdaniem doprowadziła publikę do euforii!

W dniach 21 – 24 sierpnia w sopockiej Operze Leśnej odbywa się kolejna edycja TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023. W środę wydarzenie to prowadzone było przez parę uwielbianą przez widzów z programu „Dzień Dobry TVN”, Dorotę Wellman oraz Marcina Prokopa. Pomiędzy kolejnymi artystami biorącymi udział w wydarzeniu wychodzili oni na scenę i rozbawiali publiczność. W pewnym momencie pokusili się na żart, po którym zebrana publika nagrodziła ich gromkimi brawami.

Dorota Wellman zapytała bowiem Marcina Prokopa o jego wykształcenie. „Zupełnie nikim, dlatego skończyłem w telewizji.[…] A tak naprawdę jestem bankowcem i wstydzę się do tego przyznać, bo przepracowałem w banku tylko trzy miesiące. Zostałem usunięty jako ten nierokujący” – stwierdził, rozbawiając publikę. Do euforii doprowadziła ich jednak odpowiedź jego współprowadzącej. „Można by było do Marcina powiedzieć: „zaufaj bankierom”. Ale jak wiemy, bankierom i bankowcom nie należy ufać, szczególnie takim, którzy często opowiadają, że inflacji nie ma” – powiedziała, wbijając przy tym szpilę oczywiście rządzącym. Publika te słowa nagrodziła wielkimi brawami. „Pani Dorota Wellman wie, jak wprawić publiczność w ekstazę” – skwitował Prokop.

Top of the Top Sopot Festival to prezentowane na antenie TVN trwające przez cztery dni święto muzyki, podczas którego występują czołowi polscy wokaliści. Trzeci dzień show prowadzony przez Wellman i Prokopa stał pod hasłem #Great Moments. Podczas tego dnia wystąpiły takie gwiazdy, jak: Agnieszka Chylińska, Nosowska, Kayah, Natalia Kukulska, Feel, Julia Wieniawa, Ewelina Lisowska czy też Clödie. Dziś tj. czwartek 24 sierpnia 2023 roku, odbywa się ostatni dzień festiwalu. Ten dzień stoi pod hasłem #Magic Words, a – jak czytamy na stronie koncertu – artyści prezentować będą swoje utwory w orkiestrowych aranżacjach.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Boks Zadok, youtube/Onet News
Źródło: plotek.pl, topofthetop.pl