Dziennikarz TVN24 odpowiada Kaczyńskiemu! Zmiażdżył go po jego skandalicznych słowach

Jarosław Kaczyński kontynuuje swoją trasę po Polsce. W sobotę odwiedził Włocławek. Podczas swojego wystąpienia postanowił zadrwić ze społeczności LGBT. Zrobił to w niezwykle obrzydliwy sposób, mówiąc, że „on by to badał”. Słowa te, co nikogo nie powinno dziwić, spotkały się z gorzkim przyjęciem wśród wielkiej grupy Polaków. Odpowiedzieć liderowi partii rządzącej postanowił m.in. dziennikarz TVN24, Piotr Jacoń.

„Politycy zawracają nam głowę. I marnują emocje. Wkurzony jestem na siebie, że znów im się trochę udało. Prezes dopadł mnie na urlopie.
Tu mógłby pojawić się cytat z niego. „Ja bym to badał” – powiedział we Włocławku. Ale co więcej mówił, nie zacytuję, bo nie warto.
Ja bym tego nie badał – tego, co mówi prezes. Choć pokusa jest…
Ja bym polecił prezesowi jakąś dobrą książkę. Bo to straszny obciach zabierać publicznie głos w sprawach, o których nie ma się pojęcia.
Głupoty nie należy badać. Należy ją piętnować, zwłaszcza gdy jest upowszechniana i puentowana rechotem!
Swoją drogą, gdy polityka przyłapie się na jednej głupocie, łatwo posądzić go o kolejne… Bo może o transpłciowości wie on tyle, co o praworządności, obronności, gospodarce, edukacji i w ogóle o świecie? – czytamy na jego profilu na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Jacoń (@piotr_jacon)

Czytaj dalej

Źródło: instagram.com/piotr_jacon
Foto: YouTube.com TVN Style, PolskieRadio24_pl