Ekipa TVP się doigrała. Została wyrzucona ze spotkania za swoje zachowanie! „Póki nie przepraszają za to, co zrobili w sprawie…”

Telewizja Polska nie może się obecnie pochwalić dobrą renomą. Od kilku lat w niepokojący sposób zmienił się sposób przedstawiania przez telewizję publiczną informacji – są one bardzo jednostronne. Skutkuje to zwiększoną ilością krytyki w jej kierunku nie tylko ze strony zwykłych Polaków, lecz także celebrytów, którzy nie ukrywają swojej dezaprobaty. Tym razem do awantury doszło w Kleosinie, gdzie zostali wyrzuceni ze spotkania.

W czwartek w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleosinie (woj. podlaskie) odbyło się spotkanie Donaldem Tuskiem. Na wydarzeniu pojawiła się ekipa TVP Białystok. Nie był to jednak udany dla nich dzień, gdyż zostali wyproszeni. O powodach takiej decyzji wypowiedziała się dla portalu Onet Aleksandra Gajewska. „My nie współpracujemy z TVP. Udostępniamy im sygnał, mają dostęp do tego, żeby ściągać sobie oficjalne nagrania. Ale dopóki zachowują się w taki sposób, jak się zachowują, póki nie przepraszają za to, co zrobili w sprawie naszej posłanki, to tym bardziej nie będziemy się godzić na to, żeby stali między nami, żeby wchodzili w tłum ludzi, żeby szczuli na innych ludzi. Nasze stanowisko jest niezmienne” – powiedziała.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/SzczujniaInfo
Źródło: wiadomosci.onet.pl, twitter.com/reportazystka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *