Emerytowany pułkownik nie wytrzymał, zaorał Błaszczaka! Jego wpis ekspresowo robi furorę w sieci

Emerytowany pułkownik Adam Mazguła na bieżąco komentuje w swoich mediach społecznościowych sytuację w naszym kraju, gdzie dzieli się swoją opinią. Tym razem najwidoczniej miarka się przebrała. Udostępnił on obszerny wpis, w którym krytykuje Mariusza Błaszczaka. Nie jest tajemnicą, że ten od kilku miesięcy ma nie najlepszy okres w swojej karierze. Dodatkowo, Mazguła zapowiedział, iż pojawi się 4 czerwca na marszu w Warszawie. Warto dodać że jego wpis w zaledwie godzinę od publikacji zebrał już ponad tysiąc polubień!

Mariusz Błaszczak naskarżył do narodu na generała, za którego odpowiada. Użył do tego celu meldunku z 16.12, który powstaje w operacyjnej służbie dyżurnej o 8 00 rano i zawiera zdarzenia z dnia 15 i nocy. Jeśli rakieta latała nad Polską w towarzystwie par dyżurnych samolotów NATO oraz naszych, powinien zapoznać się o tym z meldunku z 17.12. On wolał się skarżyć 5 miesięcy później, bo faktów nie udało się zasłonić. Miał głupi, nadmuchany do granic absurdu pretekst i atakuje, by przykryć swój brak kompetencji. Przecież od lat przekonuje Polaków poprzez swoją codzienną propagandę sukcesu, że już jesteśmy o krok od miana najlepszej armii Europy. Co za tym idzie, mamy najlepszego, bojowego mistrza bezpieczeństwa, obrony narodowej.
Okazało się, że jest najlepszy, ale w kategorii mistrz-mini ster, i to poziomu dziecięcej piaskownic
y” – czytamy na Facebook’u pułkownika.

Błaszczak w grudniu miał rakietowego komendanta, otwarcie kaplicy, opłatki w jednostkach, zakupy przedświąteczne czołgów, więc odwołał niewygodną wiedzę o rakiecie zdolnej do przenoszenia ładunków jądrowych nad Polską. Zwłaszcza dlatego, że właśnie wtedy odmówił wspólnej obrony Europy przed napadem z powietrza.[…] Tymczasem wrogie drony, rakiety i balony prowokują i ośmieszają propagandę Błaszczaka. Nie wziął on pod uwagę, że propaganda nie zmienia faktów, tylko je zakłamuje.[…] Dlatego pojadę 4 Czerwca do Warszawy, aby w samo południe zaprotestować przeciwko ludziom upadku moralnego, którzy mają wpływ na bezpieczeństwo Polaków” – dodał pułkownik.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVP Info, facebook.com/amazgula
Źródło: facebook.com/amazgula