„Fakty” TVN okrutnie z niego zadrwiły. Ten materiał rozłożył widzów na łopatki!

Nie jest tajemnicą to, iż czołowe stacje telewizyjne toczą nieustanną wojnę o widza. Największe szpile wbijają sobie natomiast TVN oraz TVP, gdyż przede wszystkim to te stacje najczęściej wybierają widzowie. Podczas „Faktów” z 20 marca 2023 roku, które poprowadził Grzegorz Kajdanowicz tym razem niespodziewanie na tapet wzięto kogoś innego. Wszystko za sprawą nagrania na TikToku, które ostatnio obiega niemal cały internet.

W ostatnich dniach polskie media społecznościowe „zalało” wideo, które zostało opublikowane na oficjalnym profilu Prawa i Sprawiedliwości na TikToku. Mimo że śledzi je niewielka ilość osób to dotarło ono do naprawdę sporej ilości internautów. Widzimy na nim rzecznika partii Radosława Fogla, który pyta „za co nienawidzicie PiS-u”. Na ten temat pojawił się materiał w poniedziałkowym wydaniu „Faktów”, stacja była wręcz bezlitosna. „Może to miała być prowokacja intelektualna. Może intencja była inna. Poseł Radosław Fogiel zadał młodym Polakom pytanie: „Za co nienawidzicie PiS-u?”. Jak się pyta, to trzeba się liczyć z tym, że będzie odpowiedź. Poseł usłyszał konkrety, bez nienawiści i hejtu. Tysiące konkretów” – w ten sposób reportaż Pawła Abramowicza zapowiedział Kajdanowicz.

„Najlepsze” przygotował właśnie autor materiał. Na początku przedstawił wypowiedzi internautów, którzy obwinili rządzących m.in. za drożyznę czy wysoką inflację. „Jak to miło, że władza prowadzi dialog z młodzieżą.[…] Tiktokerzy, uczniowie, studenci, pracujący, bezrobotni tworzyli długie listy odpowiedzi, za co. I punktowali konkretnie, mądrze, odważnie” – podsumował. „Być może wielu uczestników rozmowy brało kiedyś udział w manifestacjach wszelakich. Władza nie słuchała wtedy ich głosu. Dziś, skoro PiS samo pyta o opinię, to może dlatego, że chce ich wysłuchać. No to niech słucha” – dodał. Na sam koniec Abramowicz wbił mocną szpilę Foglowi. „Pytający zaliczył, jak mawia młodzież, samozaoranie” – mogli usłyszeć widzowie „Faktów”.

Czytaj dalej

Źródło: o2.pl, teleshow.wp.pl
Foto: fakty.tvn24.pl, TikTok screen