Gajewska zmiażdżyła Godek tak ostro, że ta nie wiedziała, gdzie ma podziać wzrok [WIDEO]

W przeddzień Dnia Kobiet, 7 marca odbyło się czytanie obywatelskiego projektu nowelizacji o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Jego autorstwem była nie kto inny, jak kontrowersyjna działaczka pro-life Kaja Godek. Sejm odrzucił jednak jej szokująca propozycję. Godek chwilę wcześniej z mównicy niejednokrotnie oberwała od posłów reprezentujących opozycję. 

Jedną z osób, które pojawiły się na mównicy sejmowej była Aleksandra Gajewska, która nie miała do powiedzenia żadnych ciepłych słów w stronę Godek. „To wielki wstyd dla państwa polskiego, że pani Godek zamiast być na marginesie debaty publicznej dzisiaj w polskim parlamencie prezentuje swój projekt oparty o nieludzkie, pełne nienawiści brednie. Chce pani powiedzieć jasno: pani chore fantazje nie będą decydowały o prawach, wolnościach, zdrowiu i życiu kobiet. I powiem pani jeszcze jedno. To, że jest pani elementem całego systemu upokorzenia ludzi, nie ochroni pani za odpowiedzialności za wszystkie pani słowa i za wszystkie pani czyny” – powiedziała.

@jasnezegajewska Specjalnie do Pani Kai Godek. Znowu chciała ukraść nam prawa. #polska #dlaciebie #fakty #polityka #kobiety #polki ♬ Workout Trap (60 Sec) – TimTaj

Czytaj dalej

Źródło: tiktok.com/@jasnezegajewska
Foto: tiktok.com/@jasnezegajewska, YouTube.com Goniec.pl