Gąsowski zobaczył dzisiejsze paski TVP i wybuchł! Dawno nikt tak ostro nie podsumował telewizji

TVP to stacja, która niemal każdego dnia jest krytykowana przez internautów. Sposób, w jaki przedstawia informacje, często jest tematem do dyskusji na forach internetowych. Największe kontrowersje wzbudzają paski, które pojawiają w ich głównym kanale informacyjnym, TVP Info. Tak było m.in. dzisiaj, co nie spodobało się znanemu aktorowi, Piotrowi Gąsowskiemu. Ten nie wytrzymał i otwarcie skrytykował telewizję. 

Jak wszyscy wiemy, dziś w Warszawie odbył się marsz przeciwko „obłudzie, kłamstwu, propagandzie”. W tym czasie w TVP niezbyt dużo nim mówiono, jednak jak już wspomniano to nie obyło się bez kontrowersji. „Marsz nienawiści. Agresja i pogarda celebrytów opozycji” – to jeden z pasków, który pojawił się dziś na antenie TVP Info. Nie uszło to uwadze Piotra Gąsowskiego, który wręcz wybuchł. „Podczas gdy pół Polski zbiera się na marsz… TVP, czyli nasza, publiczna telewizja za nasze publiczne pieniądze pokazuje takie paski. Muszą się strasznie bać” – napisał na Instagramie. Na tym jednak lubiany przez Polaków aktor nie zaprzestał.

Dwie Polski, dwie rzeczywistości. Ten sam dzień i ta sama godzina. Podczas gdy w Warszawie odbywa się największa demonstracja od kilkudziesięciu lat, nasza publiczna, utrzymywana przez nas TVP (600 000 euro rocznie) udaje, że tego marszu nie ma” – dodał Piotr Gąsowski. TVP nazwała kłamliwie ten wspaniały akt międzyludzkiej solidarności „Marszem Nienawiści”… Na dodatek o słabej frekwencji… Nie jesteście prawdziwymi dziennikarzami… w żadnym aspekcie! Jesteście zaledwie niemoralnymi propagandystami” – podsumował w innej relacji na Instagramie, opublikowanej po marszu. 

Czytaj dalej

Źródło: natemat.pl
Foto: commons.wikimedia.org (Autor: Fryta 73), Kadr z TVP Info