Gorąca atmosfera podczas wizyty Kaczyńskiego w Przemyślu! Demonstranci zebrali się pod wozem TVP i zaczęli skandować ostre hasła

Objazd prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego po Polsce trwa w najlepsze. Niemal za każdym razem towarzyszą temu protesty oburzonych Polaków. Nie inaczej było i tym razem w Przemyślu (woj. podkarpackie). Demonstranci oprócz gorącego powitania, które zgotowali prezesowi, zebrali się także pod wozem transmisyjnym Telewizji Polskiej i zaczęli skandować ostre hasła. Nie przeszkodziła im w tym nawet fatalna pogoda. 

„Chcemy dbać o swoje interesy, o rozwój narodowy. Oczywiście chcemy być w UE i uczynić wszystko, żeby w niej pozostać, ale z drugiej strony musimy pamiętać, że UE musi działać zgodnie ze swoimi traktatami, a my zgodnie z traktatem, który przyjęliśmy w referendum i ratyfikowali. To Polska jest naszą ojczyzną, a Europa tylko częścią świata, w której leżymy” – mówił lider ugrupowania rządzącego w Przemyślu. Jego wizycie towarzyszyła napięta atmosfera. Chwilę wcześniej przed wozem TVP, który pojawił się na miejscu, pojawili się protestujący, którzy wykrzykiwali ostre hasła. Całą sytuację możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl, facebook.com/rebeliantyprzemysl
Foto: facebook.com/rebeliantyprzemysl