Płk Mazguła wbił gwóźdź do trumny posłowi PiS, który leżał pijany na ulicy, rozniósł sieć! „Leniwy pijak PiS-Targowicy, który…”

Polskie media obiegła wczoraj szokująca informacja o polityku Prawa i Sprawiedliwości, Przemysławie Czarneckim. Jak informuje TVN, poseł partii rządzącej, prywatnie syn Ryszarda Czarneckiego, został znaleziony przez ratowników medycznych, podczas gdy leżał pijany na ulicy przy jednym z przystanków w Wilanowie. Według doniesień miał mieć ponad dwa promile alkoholu we krwi. Wyciągnięte zostały już wobec niego konsekwencje, gdyż jak poinformował Radosław Fogiel, rzecznik prasowy PiS, Jarosław Kaczyński zdecydował o zawieszeniu go w prawach członka partii i skierował wniosek o wszczęcie postępowania do rzecznika dyscyplinarnego PiS. Gwóźdź do trumny wbił mu emerytowany pułkownik Adam Mazguła, który na bieżąco komentuje obecną sytuację polityczną w Polsce, a jego wpisy cieszą się dużą popularnością na Facebook’u. Mazguła nie mieszkał uderzyć też w ojca zawieszonego polityka, do którego braku sympatii nie ukrywa.

PiS-rodzinka.
Leniwy pijak PiS-Targowicy, który cicho, spokojnie popiera i głosuje, jak od niego wymaga prezes, przez 3 lata zabrał głos w Sejmie jeden raz.
Syn europejskiego PiS-złodzieja i jedynego w historii, odwołanego dyscyplinarnie z Urzędu w Unii Europejskiej europosła. Ten sam, który trzy lata temu zranił nożem sąsiada w pijackiej sprzeczce sąsiedzkiej i włos mu z głowy nie spadł. Tym razem został zatrzymany w izbie wytrzeźwień, kiedy nieprzytomny, częściowo roznegliżowany leżał na przystanku autobusowym.
Mamusia odebrała bohatera z izby wytrzeźwień już w ubraniu.
To nie jest zwykły skandal. To wielka kompromitacja PiS-u.
Okazuje się, że ten skłonny do używania noża w stosunku do ludzi i nadużywania alkoholu jest członkiem Komisji Obrony Narodowej, Komisji Spraw Zagranicznych i reprezentuje Polskę, jako członek delegacji do Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.
Ten trotuarowy pijak ma dostęp do wszystkich tajemnic państwowych, a szczególnie wojskowych, w tym międzynarodowych NATO.
Taka pozycja jest należna ludziom oddanym służbie dla narodu, bez skaz moralnych, wybitnym autorytetom, o nieposzlakowanej opinii, wybitnym intelekcie i wiedzy fachowej.
W każdym normalnym kraju taki szczur „Obatela” już dawno byłby wyautowany z życia publicznego, a może nawet siedziałby w więzieniu.
Tymczasem w partii, która jest wybitnie antypolska, pewnie jeszcze zrobi karierę. Już nie jeden bandzior tam jest ministrem, a kompromitacja i brak kompetencji w PiS-ie jest cnotą
” – rozpoczął.

Wszystko, dlatego, że PiS tylko dla propagandy posługuje się hasłem „dla dobra Polski i Polaków”. W praktyce jest odwrotnie, dla zniszczenia Polski i okradzenia Polaków. Czyli dla dobra partii, jej członków oraz rodzin. Dlatego, im większy głąb, tym większa czeka go kariera!
Liczy się tylko i wyłącznie partyjna lojalność.
To nie tylko zdrada, ale i niezbity dowód, że PiS to partia wroga Polsce. To okupant demokracji i Polaków, którego celem jest rozgrabienie kraju i narodu, zbudowanie nowej bogatej elity i rozbicie UE.
Czyli odwieczne cele rosyjskich carów.
Tak wygląda ta PiS-rodzina.
Ojciec europejski oszust i złodziej. Syn pijak trotuarowy i rozbójnik. Też poseł.
Przystosowali się do przestępców uniewinnionych, ale i Kowalskich, Mejzów, Misiewiczów, Ziobrów i do prezesa z rozpiętym rozporkiem i łupieżem, który nie rozpoznaje znaczenia słów, jakich używa.
Elita przy władzy, „ruski ład” „podłej zmiany”.
Ich rządy to przykład wszechstronnej kompromitacji Polski i bankructwa cywilizacji. Dowód na otępienie narodowe Polaków
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, Polsat News/screen
Źródło: wiadomosci.gazeta.pl, facebook.com/amazgula