Jackowski o stanie zdrowia Kaczyńskiego. „Czeka nas żałoba w Sejmie”

Przypomnijmy, że z powodu narastającego bólu w kolanie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na początku maja trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. O jego stan zdrowia zapytano znanego w Polsce jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Jego sympatycy z pewnością mają powód do zmartwień, ponieważ przepowiednia “Jasnowidza z Człuchowa” nie należy do najprzyjemniejszych. 

Jackowski nie raz odnosił się do zagadek kryminalnych, o których było bardzo głośno. W sylwestra zaś można o nim usłyszeć, kiedy to przedstawia swoje poglądy na następny rok. Niejednokrotnie również przepowiadał przyszłość czołowym posłom w naszym kraju, czym szokował wiele osób, które z polityką mają styczność na co dzień. Tym razem na swój cel obrał szefa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego.

Jakiś czas temu mężczyznę pytano już o stan zdrowia Kaczyńskiego. Ten wówczas stwierdził, że lider PiS z powodu problemów zdrowotnych odejdzie z polskiej polityki już w tym roku. Dziś jasnowidz podtrzymuje swoje zdanie i dodaje, że w związku ze zniknięciem Kaczyńskiego ze świata politycznego „czeka nas żałoba w Sejmie”. Zapytano go również, o to, kto mógłby go zastąpić przy jego ewentualnym odejściu. Losy partii z pewnością nie byłyby mu obojętne. Ten odpowiedział: „widzę trzy nazwiska”. Nie chciał ich jednak podać, ale jak można się domyślać, są to z pewnością osoby z jego najbliższego grona.

Czytaj dalej

Źródło: Pikio.pl, Fakt
Foto: YouTube GoaGoa/TVN24