Jakimowicz nie wytrzymał po gali Orłów! To obrzydliwe, jak nazwał Stuhra i jego ojca

Na początku tygodnia w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się 25. edycja wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2023. Nagrodzeni zostali m.in.: Dawid Ogrodnik, Dorota Pomykała, Damian Kocur, Ewa Piaskowska czy Jerzy Skolimowski. Ceremonię poprowadził nie kto inny, jak Maciej Stuhr, który pokusił się prosto ze sceny o kilka żartów. W jednym z nich oberwało się Jarosławowi Jakimowiczowi, dziennikarzowi TVP Info.

Maciej Stuhr parę razy zaskoczył publiczność. Najpierw nawiązał do głośnej sprawy swojego ojca. „Znam aktora, który znakomicie podłożył kiedyś głos do osiołka. Państwo się domyślają, o kim mowa. Można powiedzieć: najsłynniejsze 07 w historii polskiego kina od czasów porucznika Borewicza. Któż z was nie chciałby zagłosować na niego w kategorii osioł roku?” – wypalił. Głośno zrobiło się także o jego żarcie, w którym na tapet wziął Jarosława Jakimowicza. „U nas wszyscy obrażają się za byle gó*no. Dziś „Seksmisja” by nie przeszła, bo seksizm, „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, bo rasizm, „Sami swoi”, bo ksenofobia, „Młode wilki”, bo Jakimowicz” – powiedział.

Współprowadzący program „W kontrze”, który znany jest z ostrych komentarzy, nie mógł przejść obojętnie obok głośnego żartu cenionego aktora. „Jestem lojalny i patrzę sobie szeroko w oczy a wy ubebłani w swoim gó****nym świecie możecie mnie kąsać. Ośmieszać na waszych Orłach salwami śmiechu kiedy pada moje nazwisko JAKIMOWICZ, ono was najzwyczajniej boli” – stwierdził Jakimowicz. Najostrzejsze słowa zostawił jednak niemal na sam koniec, nazywając Stuhra i jego ojca w skandaliczny sposób. „Stuhr jesteś jak szczur razem z twoim ojcem przestępcą taka prawda” – skwitował gwiazdor TVP Info.

Czytaj dalej

Źródło: radiozet.pl, plotek.pl
Foto: YouTube.com Wirtualne Media screen