Jakimowicz wpakował się na minę! Uderzył w Tyszkiewicza, został zaorany przebojową ripostą

Ciągle mówi się o katastrofie ekologicznej, która dotknęła Odrę. Nadal nie są znane przyczyny zatrucia wody. Kilka dni temu wypowiedział się na ten temat senator Wadim Tyszkiewicz, który stwierdził, iż nie popuści osobom za to odpowiedzialnym. Nazwał ich „draniami”. Jego słowa skomentował gwiazdor TVP, Jarosław Jakimowicz. „WADIM powiadasz ……? Panie WADIM 🤫 jest jeszcze kolejka prawdziwych drani z KO. Ich ewidentnych wałów jest mega dużo. Się grażdanin nie rwie bo takie pójście na skróty jak WADIM uprawia to w Polsce 🇵🇱 DENTE 🤫 się nazywa” – napisał na Instagramie.

Jego wpis nie uszedł natomiast uwadze Tyszkiewiczowi, który za pośrednictwem swojego Facebook’a postanowił ostrą ripostą odpowiedzieć gwieździe „Młodych wilków”. „Czy warto się zajmować Jakimowiczem, gwiazdą PiSowskiego, medialnego ścieku? Boli prawda tego upadłego playboya od siedmiu boleści. Argumentów brak, więc zostają insynuacje i inwektywy.
Mam nadzieję, że po zmianie władzy, a stanie się to prędzej niż później, takie indywidua będą objęte powszechną infamią.
I powtórzę: ja draniom nie daruję. Dotarło?
Jeśli nie przed oblicze prokuratora i sądu, to bez wątpienia trafisz już na zawsze chłopie do społecznego karceru razem z Mejzą, Ogórek, Kukizemi innymi podobnej prominencji. Nie będzie większego obciachu niż zbliżenie się na odległośc choćby 50 m do tych indywiduów, o podaniu ręki nie wspomnę. Zegar tyka
” – napisał senator.

Czytaj dalej

Foto: youtube/krosno24tv, youtube/Telewizja Republika
Źródło: facebook.com/wadimnowasol, instagram.com/jaroslaw.jakimowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *