Kaczyński spali się ze wstydu. Wanda Traczyk-Stawska zdradziła, co by mu powiedziała, gdyby spotkali się na jednym obiedzie

W ubiegłym tygodniu zakończyła się druga edycja Campusu Polska Przyszłości, której organizatorem był Rafał Trzaskowski. Jedną z osób, które pojawiła się na wydarzeniu była uczestniczka powstania Warszawskiego Wanda Traczyk-Stawska. Wczoraj światło dzienne ujrzał jej wywiad, którego udzieliła dziennikarzowi portalu Goniec.pl. Odpowiedziała ona m.in. na pytanie, co powiedziałaby Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyby spotkali się na jednym obiedzie. 

„Jesteśmy teraz tu w restauracji po obiedzie, co by pani powiedziała Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdybyście spotkali się na jednym obiedzie” – zapytał prowadzący rozmowę. „A smacznego, by mu powiedziała – Kaczorowi, ale równocześnie przypomniałabym o tym, że on jako mężczyzna nie spłodził ani jednego dziecka. Wymądrza się i każe kobietą rodzić, wtedy kiedy one same muszą potem chować jeśli dziecko niepełnosprawne. Państwo, które jest w wysokiej kulturze i ma poczucie odpowiedzialności za swoich obywateli przede wszystkim daje opiekę najsłabszym” – odpowiedziała. Cały wywiad z Panią Wandą możecie obejrzeć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: YouTube.com Goniec
Foto: YouTube.com Goniec, commons.wikimedia.org (Autor: Piotr Drabik)