Kowalski oberwał na antenie TVP i wpadł w szał. To wideo obejrzało już ponad 100 tys. Polaków! „Zaraz się spotkamy w sądzie!”

Janusz Kowalski znany jest ze swojego ostrego temperamentu. Niejednokrotnie w bardzo agresywnym stylu wygrażał się m.in. opozycji w telewizji czy też mediach społecznościowych. Tym razem był on gościem w programie „Minęła 9” na antenie Telewizji Polskiej. Krótkie nagranie z tego wydania obiega internet. Mowa o fragmencie, na którym inny gość programu, doprowadził Kowalskiego do wściekłości. Na ten moment na Twitterze nagranie to obejrzało już ponad 100 tysięcy Polaków!

Jaka moja działka przepraszam, bo nie rozumiem?” – zareagował Kowalski na wcześniejszą wypowiedź posła KO. „No wie pan, pana działka, pana ludzie, pana wpływy” – zareagował polityk. Kowalskiemu ekspresowo puściły nerwy i zaczął mu grozić sądem. „O czym pan w ogóle mówi? Zaraz się w sądzie spotkamy, ty bezczelny platformiany kłamco. O czym Pan mówi?” – powiedział. „No to się spotkamy w sądzie. Niech pan, panie Kowalski przypomni sobie, jak pan zakładał…” – kontynuował polityk opozycji, lecz poseł Solidarnej Polski przekrzykiwał go. „Bezczelny platformiany kłamco, zaraz albo pan przeprosi, albo się spotkamy w sądzie. To, że zatrzymujemy waszych polityków, którzy są podejrzani o korupcję, nie znaczy, że będzie pan w telewizji publicznej kłamał. Przegracie wybory, rozliczymy was i wszyscy znajdziecie się w więzieniach, właśnie za to, co robiliście w Warszawie” – oznajmił.

Czytaj dalej

Foto: kowalski twitter.com/CrowdMedia_PL
Źródło: twitter.com/NocnaZ