Wojciech Mann rozgrzał sieć. Jego bezwzględne słowa biją rekordy popularności! „Rządząca Polską ferajna znowu się popisała…”

Legendarny polski dziennikarz związany przez kilka dekad z radiową „Trójką” oraz prowadzący znaną wszystkim „Szansę na sukces”, Wojciech Mann, podbija internet. Wszystko za sprawą opublikowanego w poniedziałek wpisu. Mann komentując sytuację w naszym kraju, nie ukrywa w swoich słowach braku sympatii, co do obozu rządzącego. Nie inaczej było i tym razem. Postanowił on posłać w kierunku władzy kilka nieprzyjemnych słów.

Siedziałem sobie ostatnimi czasy jak mysz pod miotłą pławiąc się w swojej samozwańczej celebryckości. Aby się dowartościować zamówiłem sobie nawet u stolarza prywatną ściankę, żeby pozować na niej w eleganckiej garderobie i stosownej kosztownej biżuterii.
Aż tu nagle dopadła mnie znowu rzeczywistość i nie wytrzymałem.
Okazało się że ta rządząca Polską ferajna znowu się popisała. Po szumnie relacjonowanych podróżach po Europie i sztorcowaniu wszystkich za niewystarczający bojkot Rosji, okazało się że sami cichaczem kupowali tamtejszą ropę spokojnie finansując bandytów i morderców. Teraz, kiedy im Putin zakręcił kurek, udają, że to ich decyzja.
Wstyd mi, że takie indywidua udają rząd wszystkich Polaków i jednocześnie wstyd mi za tych skołowanych i naiwnych, którzy na nich głosowali.
PiS z nimi tańcował
” – napisał Mann na swoim Facebook’u. Warto dodać, iż jego wpis na ten moment polubiło już ponad 6,5 tysięcy internautów!

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet Styl Życia, youtube/ArtiqbForever2
Źródło: facebook.com/wojciechmannofficial