Kowalski opublikował wideo z koniem, został wyśmiany w sieci. Znany wokalista popisowo z niego zadrwił!

Janusz Kowalski udostępnił w sieci krótkie i humorystyczne nagranie, na którym pozuje z koniem. „Komunikatywny koń. Polubiliśmy się. Popatrzcie!” – mówi na udostępnionym wideo. Działania Kowalskiego w sieci wzbudzają skrajne emocje wśród Polaków, przez co nie zabrakło wielu komentarzy drwiących z niego. Jedną z takich osób był wokalista Krzysztof Skiba, który postanowił zrobić to za pośrednictwem obszernego wpisu na swoim Facebook’u.

Janusz Kowalski czyli Jaś Wędrowniczek polskiej sceny politycznej, człowiek, który już dawno uciekł z krainy rozumu, zamieścił na swoich mediach społecznościowych film z koniem. Film jest bardzo zabawny, a Pan Janusz znalazł chyba pierwszą istotę, która go rozumie.
Politycy od dawna ocieplają swe wizerunki zwierzętami. Zwykle są to sympatyczne pieski lub kotki. Kowalski będący największym Januszem w ministerstwie rolnictwa, postanowił ocieplić się koniem. Koń Kowalskiego prezentuje się dobrze, a kto wie może nawet lepiej niż sam Kowalski.
Koń jaki jest każdy widzi. Niestety mało kto widzi jaki naprawdę jest Kowalski, który służył już wielu panom i sam ma coś z konia (łatwo go osiodłać).
Pan poseł spotykając się z koniem, wyjątkowo nie chce się z nim kopać jak z Donaldem Tuskiem, a po prostu znalazł idealnego dla Solidarnej Polski wyborcę. Żywą istotę z klapkami na oczach, którą partyjny woźnica leje batem, ciągnie za uzdę, gdy charczy i obficie sypie owies, by dalej pracowała
” – pisze Skiba.

Konie lubią też mieć przy sobie siano, a to przypomina Kowalskiemu o jego partyjnych kolegach.
Spotkanie posła z koniem przebiegło w pokojowej i miłej atmosferze. Nawiązano współpracę między biurem posła, a stajnią. Janusz Kowalski obiecał wszystkim koniom, które będą na niego głosować, że zrobi z nich skrzydlate pegazy, bo ma końskie zdrowie i niebawem podkuje sobie buty.
Jest znany w przyrodzie typ konia zwany koniem Przewalskiego. Teraz świat koński wzbogacił się o nowy gatunek – konia Kowalskiego, czyli konia z ziobrem.
Czy Kowalski postawił na dobrego konia? Odpowie na to zapewne wynik wyborczy , weterynarz i prokurator. Konia z rządem temu, kto zrozumie końskie zaloty Kowalskiego
” – dodał wokalista.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/JanuszKowalski.official
Źródło: facebook.com/JanuszKowalski.official. facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *