Kurski nadział się na potężną ripostę! Kinga Rusin ostro mu odpowiedziała

W czwartkowy wieczór na antenie Telewizji Polskiej pokazano ceremonię wręczenia Wiktorów. Warto dodać, że plebiscyt powrócił po 7-latach przerwy. Nagrody powędrowały m.in. do Roberta Lewandowskiego, Marii Dębskiej, Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Poczobuta czy do dr. Pawła Grzesiowskiego. Wcześniej nie obyło się bez kontrowersji, tegoroczną galę zbojkotowało bowiem wiele znanych w naszym kraju osób.

Tuż po gali Jacek Kurski w jedynym z wywiadów wbił szpilę Kindze Rusin. „Nie mieszajmy Stinga do Kingi Rusin. Sting miał COVID-19. A Kingi Rusin chyba nikt nie traktuje już poważnie” – powiedział. Na odpowiedź znanej dziennikarki nie musiał długo czekać. Odpowiedziała mu za pośrednictwem Instagrama. „O jo joj! Kurskiemu żółć ulała się po Wiktorach! Ależ musiał być wściekły! Wystroił się chłop w smoking, żonę wysłał do fryzjera, a tu prawie wszyscy go olali. Najpierw występ w tvpis odwołał Sting (nie, nie miał covida, jak próbuje nam wmówić Jacek K.😂!), a później na samą galę nie przyszło 77% laureatów (10 osób z 13. kategorii🤣)! I słusznie! Obecność na każdej imprezie tvpis to popieranie kłamstw, szczucia na ludzi, obrzydliwych manipulacji. Kto firmuje to swoją twarzą stoi po stronie zła w czystej postaci. Kto ściska rękę Kurskiemu powinien spłonąć ze wstydu!” – ostro rozpoczęła.

„Kurski majaczy coś, żebyśmy „zapomnieli o przeszłości”. Serio? Mamy zapomnieć o jego goebelsowskiej propagandzie, o hektolitrach nienawiści, które każdego dnia, na jego rozkaz, wypływają z telewizora, o niszczeniu ludziom życiorysów, napuszczaniu na oponentów politycznych, takich jak św. pamięci Paweł Adamowicz, o zamazywaniu serduszek WOŚP, o fejk newsach – byle upodlić przeciwnika. Bez skrupułów, bez wyrzutów sumienia, bez refleksji, Jacek Kurski stał się demiurgiem podłości i służy złu!

Śmieje się nam w twarz, cieszy się z wyrządzanych krzywd, ze szczucia na sędziów, lekarzy, nauczycieli, protestujące kobiety, protestujących przedsiębiorców, przedstawicieli opozycji.
Kurski ściga się w kłamstwie i podłości ze swoimi kolegami z putinowskiej rosji i korei północnej.

Tak uważa znaczna większość Polaków, których Kurskiemu nie udało się ogłupić. Tak, wiemy, że Kurski nie traktuje ich „poważnie”. Ale zapewniam, my potraktujemy jego i to co robi bardzo poważnie! Nastąpi to szybciej niż mu się wydaje”  – podsumowała.

Czytaj dalej

Źródło: instagram.com/kingarusin/
Foto: YouTube.com Pomponik, FAKT screen