Kaczyńskiemu się oberwało, ten apel wsparło tysiące Polaków! „Zwracam się do Jarosława Kaczyńskiego, wszystkich jego lizusów i pochlebców”

Partii rządzącej, Prawu i Sprawiedliwości, na której czele stoi prezes Jarosław Kaczyński, nierzadko zarzucane jest wprowadzanie podziałów między Polakami. Emerytowany pułkownik Adam Mazguła udostępnił na swoim Facebook’u obszerny apel, w którym nawołuje do zaprzestania dzielenia społeczeństwa. Zwrócił się do Kaczyńskiego, aby odszedł z polityki. Wziął pod uwagę także inne afery, którym ciężko sprostać było PiS-owi. „Odejdź Kaczyński. Dość podziałów, kłamstw i strachu” – rozpoczął.

Zwracam się do Jarosława Kaczyńskiego, do wszystkich jego lizusów i pochlebców, do ludzi, którzy z braku wyobraźni rozsiewają podziały, zastraszają, zaszczuwają, budzą strach o naszą przyszłość i szczęście naszych dzieci i wnuków.
Dość podziałów!
Do was piszę cyniczni gwałciciele Konstytucji, trójpodziału władzy, niszczyciele polskiej edukacji, którzy na sztandarach narodowych niesiecie pogardę do narodowych tradycji, kłamstwo i faszyzm.
Do was, bo masowo zwolniliście z pracy fachowców, aby zatrudnić swoje rodziny, którzy zadłużyliście każdego Polaka, od noworodka do starca na 140 tysięcy złotych i dalej rozdajecie, co nie wasze.
Zwracam się do was organizatorzy przedwczesnej śmierci Polaków, którzy świadomie trujecie powietrze, rzeki, sprowadzacie z zagranicy śmieci i dokonujecie gwałtu na polskiej przyrodzie.
Dość podziałów na sorty, komunistów, złodziei, kanalie i morderców brata… Dość codziennych litanii oszustw M. Morawieckiego, agresji mediów publicznych, szczucia zatrudnionych w charakterze zawodowych moralizatorów uzasadniających dobro płynące z nienawiści — biskupów katolickich.
Dość podziałów na tych, co cwani, przemądrzali i przebiegli i tych, co ufnie patrzą w oczy.
Czy nie widzisz Jarosławie Kaczyński, że prowadzisz naród do wzajemnej wojny sprowadzonej nawet na poziom rodziny?
Czy chodzi ostatecznie o jakąś nową formę kolejnych zaborów i narodowej zguby?
Odejdź ze swoim sztabem miernot,
w którym ważny jest tylko prezes. Ty, który zatrudniasz tysiące wysoko opłacanych specjalistów od budowania wizerunku prezesa oraz niszczenia autorytetów innych ludzi. Speców od komunikacji, aby zdołali na czas rozesłać do polityków wstydu, oficjalny przekaz dzienny, rozkaz prezesa. Specjalistów od ubliżania i poniżania, szerzenia strachu i podziwu dla propagandy kłamstwa, tolerowania złodziejstwa i odwracania prawdy o dojnej zmianie.
Dość podziałów!
Odejdź nieodpowiedzialny siewco nienawiści, przekupstwa, krętactwa i łajdactwa PiS-przestępców wyjętych spod prawa i agresji w stosunku do Polaków.
Budujemy wspólnotę
” – czytamy.

Jesteśmy jednym narodem. Chociaż różnimy się od siebie pod każdym względem, mamy ten sam historyczny rodowód. Mówimy jednym językiem, śpiewamy ze wzruszeniem wspólny hymn narodowy, powiewa nad naszymi głowami najpiękniejsza flaga barw narodowych. Każdy z nas wygląda inaczej, każdy ma swoje mocne strony i słabości, ale jesteśmy z jednej „lepieni gliny”.
Rozmawiajmy, uśmiechnijmy się do siebie wzajem. Budujmy miłość, radość i nadzieję na szczęście we wspólnym kraju, na wspólnotę celów, na przyjazne relacje, na taniec, śpiew i na wspólne sportowe emocje.
Czy to ważne, jak często chodzisz do kościoła? Chodź ile Ci potrzeba.
Czy to ważne, kogo kochasz? Kochaj wszystkich.
Czy to ważne jak wyglądasz? Obyś czuł się z tym dobrze.
Czy to ważne, jaki masz kolor skóry, albo, jakim językiem się posługujesz? Ważne, abyś nawiązywał komunikację współdziałania.
Policjant jest dla ludzi, a nie dla władzy.
Nauczyciel chce uczyć, a nie indoktrynować.
Władza ma dbać o nasze szczęście, a nie o swoje…
Czas budować wspólnotę i przyszłość szczęśliwego narodu, przyjaznego wszystkim, żyjącego dostatnio i odpowiedzialnie.
Podziałami, strachem i nienawiścią możemy tylko wywoływać wojny, a przyszłość jest we wspólnocie. Dlatego odejdź Jarosławie Kaczyński w niebyt i zabierz ze sobą tę butę chamstwa „rasy panów”. Sam widzisz, nie jesteś tu mile widziany.
Dość podziałów! Budujmy wspólnotę, o co apeluję już lat kilka.
To moja propozycja dla społeczeństwa przyszłości składana w najwyższym, na jaki mnie stać poczuciu odpowiedzialności
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVP Info
Źródło: facebook.com/amazgula