Prezes NIK obejrzał dziś TVP i włożył kij w mrowisko! „Mam jeszcze większą pewność, że kontrola w TVP była jak najbardziej uzasadniona”

Do 15 października pozostało już coraz mniej czasu. Tym samym przed nami najgorętszy okres. Członkowie wszystkich ugrupowań używają różnych sposobów, aby przyciągnąć do siebie jak największe grono osób. Sporo będzie mówiło się w najbliższych dniach o starciu, jakie poniedziałkowego wieczoru miało miejsce w TVP. Nie każdemu jednak spodobały się zadane pytanie, wiele osób uważa m.in., że były one zbyt długie. 

Uwagę Polaków przykuła długość zadawanych pytań. Były one na tyle rozwinięte, że zajmowały czasami tyle samo czasu, co odpowiedzi uczestników. „Te pytania ośmieszają TVP. To telewizja publiczna jest największym przegranym tej debaty” – napisał na Twitterze Szymon Jadczak z Wirtualnej Polski. Przypomnijmy, że pytania dotyczyły: migracji, wieku emerytalnego, bezpieczeństwa, prywatyzacji oraz świadczeń społecznych. Co ciekawe debatę oglądał także prezes Najwyższej Izby Kontroli, Marian Banaś. Tuż po niej podzielił się on z internautami swoimi przemyśleniami. W głośnym wpisie, który możecie zobaczyć poniżej, nawiązał do niedawnej kontroli, która została przeprowadzona w TVP.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/marian_banas
Foto: Wikimedia Commons, Kadr z TVP Info