TVP ośmieszona na całą Polskę! Neo-Nówka rozpaliła sieć tym drwiącym wpisem dot. pytań, które zadano w dzisiejszym starciu

Do 15 października pozostało już coraz mniej czasu. Tym samym przed nami najgorętszy okres. Członkowie wszystkich ugrupowań używają różnych sposobów, aby przyciągnąć do siebie jak największe grono osób. Sporo będzie mówiło się w najbliższym czasie o starciu, jakie poniedziałkowego wieczoru miało miejsce w TVP. Nie każdemu jednak spodobały się zadane pytanie, wiele osób uważa m.in., że były one zbyt długie. 

Uwagę Polaków przykuła długość zadawanych pytań. Były one na tyle rozwinięte, że zajmowały czasami tyle samo czasu, co odpowiedzi uczestników. „Te pytania ośmieszają TVP. To telewizja publiczna jest największym przegranym tej debaty” – napisał na Twitterze Szymon Jadczak z Wirtualnej Polski. Przypomnijmy, że pytania dotyczyły: migracji, wieku emerytalnego, bezpieczeństwa, prywatyzacji oraz świadczeń społecznych. Na temat debaty swój komentarz umieścili także kabareciarze z Neo-Nówki. Opublikowali oni podobnie, jak wcześniej wspomniany dziennikarz, wpis na portalu Twittera. W krótkim czasie zyskał on ponad tysiąc polubień, a możecie zobaczyć go poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/kabaretNeoNowka
Foto: twitter.com/kabaretNeoNowka, Kadr z TVP Info