Rachoń prawie wpadł w szał na wizji! Chyba nikt nie spodziewał się, że zaproszony gość porówna TVP do telewizji Urbana w czasach PRL

3 października zmarł Jerzy Urban, redaktor naczelny tygodnika „NIE”. 11 października na Powązkach Wojskowych w Warszawie odbył się jego pogrzeb, a hołd oddali mu między innymi Olga Lipińska, Piotr Gadzinowski, Adam Michnik, Marian Turski, Jan Hartman czy też Andrzej Rozenek. Jego pożegnanie było głośno komentowane w programie „Jedziemy”, którego prowadzącym jest Michał Rachoń. Dziennikarz po słowach jednego z gości prawie wpadł w szał. 

Na antenie TVP Info połączono się politykiem Platformy Obywatelskiej, Krzysztofem Grabczukiem. Ten nie zamierzał gryźć się w język, decydując się na bardzo kontrowersyjne porównanie. „Z wielką przykrością muszę powiedzieć, że dzisiejsze media publiczne, a których de facto nie ma, bo są to media bardziej pisowskie, bardziej rządowe, bardzo wiele elementów wprowadzają tego, co kiedyś robił Urban” – powiedział na wizji. To właśnie po tych słowach prowadzącemu program było ciężko utrzymać nerwy na wodzy. „Przepraszam bardzo, o czym pan mówi panie pośle” – zagrzmiał. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: wiadomosci.onet.pl
Foto: Kadr z TVP Info