Radomir Wit wyprowadził Macierewicza z równowagi! Ulubieniec widzów podszedł do byłego szefa MON i zadał mu niewygodne pytanie

Wczoraj w programie „Czarno na białym”, który emitowany jest na antenie TVN24, ukazał się szokujący reportaż Piotra Świerczka o podkomisji Antoniego Macierewicza badającej katastrofę smoleńską. Wynika z niego, że ukryła ona ważne dowody, zaprzeczające teorii o zamachu. Po emisji programu w mediach społecznościowych wylała się lawina ostrych komentarzy. „Wszyscy, którzy kwestionowali raport Komisji Badania Wypadków Lotniczych, powinni się dziś wstydzić. A Macierewicz powinien siedzieć” – czytamy na twitterowym koncie Tuska. 

W Sejmie o tę sytuację próbowano dopytać Antoniego Macierewicza. Do byłego szefa Ministerstwa Obrony Narodowej podszedł m.in. dziennikarz TVN24, zadając bardzo niewygodne pytanie. „Dlaczego to, co zostało ustalone, to co zostało opisane, dlaczego nie znalazło odzwierciedlenia w raporcie podkomisji?” – zapytał. To wtedy Macierewicz wręcz się zagotował ze złości. „Jest dokładnie odwrotnie, niech pan nie kłamie przy wszystkich, to jest nieprzyzwoite i niech mi pan pozwoli” – odpowiedział. Następnie Macierewicz opowiedział o wynikach raportów. Wtedy Radomir Wit również nie miał zamiaru mu odpuszczać, co możecie zobaczyć poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/SerekBlu/
https://twitter.com/SerekBlu, Kadr z TVN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *