Siedzieli jak wryci. Takie miny mieli Dera i Sellin po tym, jak Czarzasty wygarnął im prosto w twarz kilka nieprzyjemnych słów

„Lex Czarnek 2.0” zawetowane! „Odmawiam podpisania nowelizacji Prawa oświatowego. Nie udało się osiągnąć społecznego kompromisu w sprawie tych zmian. Nie potrzebujemy w Polsce dodatkowych napięć” – poinformował w czwartek prezydent Andrzej Duda. Na temat tej decyzji dyskutowano w dzisiejszym wydaniu programu „Kawa na ławę”. Gośćmi Konrada Piaseckiego byli: Włodzimierz Czarzasty, Artur Dziambor, Barbara Nowacka, Andrzej Dera, Urszula Pasławska oraz Jarosław Sellin.

Z ust tego pierwszego w pewnym momencie padły bardzo ostre słowa. Czarzasty, rozmawiając na temat weta prezydenta postanowił uderzyć w Andrzeja Derę oraz Jarosława Sellina. Po słowach wicemarszałka Sejmu aż zrzedła im mina. Najpierw zwrócił się do tego drugiego. „Przeżyłem przed chwilą szok, bo powiązać szczerze rolę kuratora w polskiej szkole z Putinem, to tylko chyba pan mógł wymyśleć. Powiem szczerze, obserwowałem pana przez sześć lat w Krajowej Radiofonii i Telewizji i nie wiedziałem, że do takiego absurdu pan dojdzie, przecież pan był rozsądnym człowiekiem” – powiedział. Następnie na celownik wziął Derę. Zobaczcie sami.

Czytaj dalej

Źródło: Kawa na ławę TVN24
Foto: Kadr z TVN24